2006 Başarı Tablomuz

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Melike Oran – Seramik Bölümü 3.
  • Nazlı Hamurcuoğlu – Heykel Bölümü 3.
  • Serdar Şengüler – İç Mimarlık Bölümü 20.
  • Hazel Eren Grafik Bölümü 14.
  • Sezer Akdağ – Geleneksel El Sanatları Bölümü 15.
  • Pınar Vardar – Geleneksel El Sanatları Bölümü 18.
  • Belgin İçöz – Geleneksel El Sanatları 19.
  • Nihal Göbüt – Geleneksel El Sanatları 28.
  • Halit Çelikoğulları – Seramik 20.

 

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Sevilay Elik – Tekstil Bölümü 2.
  • Çiğdem Taştan – Tekstil Bölümü
  • Yasemin Bozkurtoğulları – Seramik Bölümü 5.
  • Tuğba Sezgin – Resim Bölümü
  • Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
  • Erhan Yalur – Grafik Bölümü 3.
  • Erhan Yalur – Resim Bölümü
  • Ömer Kobal – İç Mimarlık Bölümü
  • Merve Nakipoğlu – İç Mimarlık Bölümü
  • Nilay Döner – Resim Bölümü
  • Refik Yalur – Grafik Bölümü

 

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • H.Erhan Karaman – Geleneksel El Sanatları
  • Harun Cenik – Resim Bölümü
  • Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
  • Şefik Köroğlu – Seramik Öğretmenliği
  • Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi
  • Nilay Döner – Resim Öğretmenliği

 

Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Zafer Okur – Seramik Bölümü 6.
  • Selma Taştekin – Seramik Bölümü 18.
  • Ezgi Nadir – Geleneksel El Sanatları
  • Nihal Göbüt – Geleneksel El Sanatları
  • Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
  • Mustafa Çetin – Resim Bölümü

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Zafer Okur – Takı Tasarımı Bölümü

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Merve Dökmetaş Seramik Bölümü

Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Ezgi Nadir – Seramik Bölümü 1.
  • Ezgi Nadir – Resim Bölümü 2.
  • Yavuz Türkyılmaz – Resim Bölümü 17.

İstanbul Teknik Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Şebnem Özdamar – Moda Tasarımı

 

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Ezgi Nadir – Resim – İş Öğretmenliği

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Güzel Santlar Fakültesi

 

  • Ece Akkoyun – Sanat Yönetimi

 

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi

 

  • Ayşe Ödünç – Resim Öğretmenliği

 

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Sevgi Aksu – Plastik Sanatlar Bölümü %50 Burs
  • Ömer Kobal – Endüstri Tasarımı Bölümü %50 Burs
  • Tolgahan Erbilen – Endüstri Tasarımı Bölümü %50 Burs
  • Pelin Yapar – Görsel İletişim Tasarımı %50 Burs

 

Kültür Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Tuğçe Dilara Kızrak – İç Mimarlık Bölümü 2. %100
  • Sami Aktaş – İç Mimarlık Bölümü
  • Emre Sezgin – İç Mimarlık Bölümü
  • Mehmet Yazgan – İç Mimarlık Bölümü

 

İstanbul Ticaret Üniversitesi Güzel Santlar Fakültesi

 

  • Şeyma Hekimoğlu – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Merve Nakipoğlu – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • M.Ali Turan – Tekstil Bölümü %50 Burs
  • Furkan Albayrak – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Didem Aslan – Tekstil Bölümü %50 Burs

 

Bahçeşehir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Ömer Kobal – İç Mimarlık Bölümü 11.%50 Burs
  • Barış Can Kadayıfçı – İç Mimarlık Bölümü
  • Suzan Sönmez – İç Mimarlık Bölümü
  • Karaca Karagül – Görsel İletişim Tasarımı %50 Burs

 

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Eda Zaif İletişim Tasarımı Bölümü %50 Burs
  • Kenan Aksu – Sinema Tv Bölümü %50 Burs
  • Murat Mollahüseyinoğlu – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Ahmet Kanbur – Tekstil Bölümü %50 Burs
  • Ahmet Erhan Peker – İletişim Tasarımı Bölümü %50 Burs
  • Ulaş Ataşer – Resim Bölümü %50 Burs

 

Kadir Has Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Deniz Özyurt – Endüstri Tasarımı Bölümü 2.% 75 Burs
  • Murat Yücel – Endüstri Tasarımı Bölümü %50 Burs
  • Hamza Er – Endüstri Tasarımı Bölümü
  • Karaca Karagül – Grafik Bölümü 5.%50 Burs
  • Suzan Sönmez – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
  • Kandemir Özcan – İç Mimarlık Bölümü
  • Elif Çelik – İç Mimarlık Bölümü

 

Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Faruk Gezer – İç Mimarlık Bölümü
  • Kenan Aksu – Grafik Tasarım Bölümü
  • Şeyda Topgül – Tekstil Moda Tasarımı

 

Doğuş Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 

  • Melike Onar – Endüstri Tasarımı Bölümü 10.%50 Burs
  • Tolgahan Erbilen – Endüstri Tasarımı Bölümü 11.%50 Burs
  • Deniz Özyurt – Endüstri Tasrımı Bölümü %50 Burs
  • Halit Bacak – İç Mimarlık Bölümü %50 Burs

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.