2009 Başarı Tablomuz

Mimar Sinan Üniversitesi

  • Sinem Şekerci – Geleneksel Türk El Sanatları (4.)
  • Dilara Bozdağ – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Baycan Göktaş – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Baycan Göktaş – Heykel
  • Orkun Pehlivan – Heykel

Marmara Üniversitesi

  • Deniz Özyurt – İç Mimarlık
  • Gizem Cankurtaran – Geleneksel Türk El Sanatları
  • Selin Katkay – Geleneksel Türk El Sanatları
  • T.Gonca Altın – Tekstil Tasarımı
  • Şafak Erdihan – Geleneksel
  • Özlem Derin – Geleneksel

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi

  • Tuğba Gonca Altın – Resim-İş Öğretmenliği

Yıldız Teknik Üniversitesi

  • Demet Akkoyun – Sanat Yönetimi
  • Baycan Göktaş – Bileşik Sanatlar

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

  • Selin Katkay – Seramik Bölümü

Sakarya Üniversitesi

  • Aylin Ergin – Seramik Bölümü

Trakya Üniversitesi

  • Gamze Tuğba Kaplan – Resim Bölümü

İstanbul Üniversitesi

  • Demet Akkoyun – Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma Ve Onarımı
  • Baycan Göktaş – Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma Ve Onarımı
  • Özlem Derin – Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma Ve Onarımı

Arel Üniversitesi

  • Emre Andiç – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Ebru Yüksel – Tekstil Bölümü
  • Ahmet Kök – İç Mimarlık Bölümü
  • Büşra Elmas – İç Mimarlık Bölümü
  • Müge Bulut – İç Mimarlık Bölümü

Bahçeşehir Üniversitesi

  • Duygu Yılmaz – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Doğan Mücaviroğlu – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Aylin Ergin – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Baycan Göktaş – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Esin Daldaban – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Göksel Çetinkaya – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Işık Naz Top – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Kayhan Kılıçalan – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Melikşah Büyüksıvacı – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Melinda Dilmen – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Selin Katkay – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı

Beykent Üniversitesi

  • Ebru Yüksel – Resim Bölümü %50 Burslu
  • Ahmet Kök – Grafik Bölümü %50 Burslu
  • Büşra Elmas – Grafik Bölümü %50 Burslu
  • Müge Bulut – İç Mimarlık Bölümü %50 Burslu
  • Emre Andiç – İç Mimarlık Bölümü %50 Burslu

Doğuş Üniversitesi

  • Esin Daldaban – Endüstri Ürünleri Tasarımı 3.
  • Abdurrahman Buladı – Grafik Bölümü

Dumlupınar Üniversitesi

  • Hamit Orkun Pehlivan – Çizgi Film/ Animasyon Bölümü
  • Edirne Anadolu – Güzel Sanatlar Lisesi
  • Senem Doğan – Resim Bölümü

Haliç Üniversitesi

  • Emre Beyazıt Andiç – İç Mimarlık Bölümü
  • Müge Bulut – İç Mimarlık Bölümü
  • Müge Bulut Endüstri – Ürünleri Tasarımı

Işık Üniversitesi

  • Fatma Ece Aktürk – Grafik Bölümü %100 Burslu
  • Baycan Göktaş – İç Mimarlık Bölümü %50 Burslu
  • Aylin Ergin – İç Mimarlık Bölümü
  • Melinda Dilmen – İç Mimarlık Bölümü
  • Işık Naz Top – İç Mimarlık Bölümü
  • Esin Daldaban – Endüstri Ürünleri Tasarımı

Kadir Has Üniversitesi

  • Melikşah Büyüksıvacı – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı %50 Burslu
  • Kübra Şahin – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Doğan Mücaviroğlu – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Işık Naz Top – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Yazgı Eravutmuş – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Baycan Göktaş – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Müge Bulut – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı
  • Göksel Çetinkaya – Endüstri Ürünleri Tasarımı
  • Kayhan Kılıçalan – Endüstri Ürünleri Tasarımı

Kültür Üniversitesi

  • Sinem Şekerci – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü 3.
    Burcu Yanardağ – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü
    Sinan Demirci – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü
    Büşra Elmas – İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Bölümü

Yeditepe Üniversitesi

  • Esin Daldaban – İç Mimarlık Bölümü
  • Melinda Dilmen – İç Mimarlık Bölümü
  • Özlem Derin – İç Mimarlık Bölümü
  • Abdurrahman Buladı – Grafik Bölümü

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.