News

2015-2016 YENİ DÖNEM DERS BAŞLANGICI

ÇAĞATAY SANAT EĞİTİM MERKEZİ  2015-2016 YENİ DÖNEM

DERS BAŞLANGICI TARİHİ: 15 EYLÜL SALI

YENİ DÖNEMDE KURSUMUZA DEVAM EDEN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.

HEDEFİMİZ:

ÇAĞATAY SANAT 25 YILDIR MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR, MARMARA GÜZEL SANATLAR  VE DİĞER GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNE ÖĞRENCİ KAZANDIRMAKTADIR.

BAŞARI KURUMUMUZUN ALIŞKANLIĞIDIR, DEVAM ETTİRMEK DAHA BÜYÜK BAŞARILAR KAZANMAK ARZUSUNDAYIZ.

T.C MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL ÇAĞATAY SANAT EĞİTİM MERKEZİ
RESİM KURSU KURUCUSU İSMET ÇAĞATAY:
Çağatay Sanat Eğitim Merkezi 1991 yılında İsmet Çağatay tarafından kuruldu ve 25 yıldır Güzel Sanatlar Fakültelerine öğrenci yetiştirmektedir. Çağatay Sanat Eğitim Merkezi uzman kadrosuyla 25. yılında sanatseverlere bir marka olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kurs ararken milli eğitim bakanlığına bağlı resim kursu olması ve güzel sanatlara kazandırdığı öğrenci tablosunu önemseyiniz. Gelişim çağındaki çocuklarımızın yanlış ellerde eğitim görmelerine izin vermeyelim.
Çağatay Sanat Eğitim Merkezi İsmet Çağatay yönetiminde, ekibiyle birlikte sadece Bakırköy ilçesinde 25 yıldır eğitim vermektedir.
Taklidimiz olan ve isim benzerliğimizi kullanan merdiven altı korsan resim kurslarından çocuklarınızı uzak tutunuz. Çağatay Sanat Eğitim Merkezinin Bakırköy’den başka bir semtte şubesi bulunmamaktadır.

resim_kursu_guzel_sanatlara_hazirlik_cagatay_sanat_bakirkoy_resim_kursu_ataköy_residersi_bahçeşehir_içmimarlık_grafik_tekstil_endüstritasarımı_çekmece_beylikdüzü_ak ( (329)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.